Білостоцький Антон
Ігорович

Керівник Центру
Лікар ортопед-травматолог

Член Української асоціації ортопедів-травматологів, Європейського товариства спортивної травматології, хірургії колінного суглоба та артроскопії (ESSKA), «Українського товариства фізичної та реабілітаційної медицини», Української асоціації спортивної травми, хірургії коліна та артроскопії. Учасник міжнародних курсів, навчальних семінарів по реабілітації та спортивній медицині. Учасник українських та міжнародних конференцій з проблем остеосинтезу, лікування внутрішньосуглобових переломів, реабілітації пацієнтів з проблемами опорно-рухового апарату. Сертифікований фахівець з кінезіотейпування. Викладач Кафедри фізичної реабілітації Харківської Державної академії фізичної культури, а також Кафедри фізичної реабілітації та здоров’я Національного фармацевтичного університету.

Освіта: випускник Харківського національного медичного університету. Інтернатура за фахом «хірургія». Аспірантура на кафедрі ортопедії і травматології ХНМУ. Кандидатська дисертація на тему: “Клініко-біомеханічне обгрунтування вибору тактики хірургічного лікування пацієнтів з порушеннями консолідації переломів дистального відділу стегнової кістки” 2017 р

Спеціалізація з ортопедії-травматології на базі ІППіС ім.Сітенка.
Спеціалізація з фізіотерапії.
Має міжнародний сертифікат AO / ASIF (advanced course).

Спеціалізація: лікування, діагностика травм і захворювань опорно-рухового апарату, спортивна медицина, фізична реабілітація та відновне лікування пацієнтів після травм і операцій на кістках, суглобах, реабілітація пацієнтів після інсульту.

Задати питання