Корольков
Олександр Іванович

Дитячий ортопед-травматолог, доктор мед.наук, професор

Спеціалізація: діагностика, консервативне і хірургічне лікування різної ортопедо-травматологічної і нейроортопедичної патології дитячого віку, в тому числі вродженого і паралітичного вивиху стегна і їх наслідків, хвороби Пертеса, різних форм деформацій стоп і т.д.

Лікар вищої категорії, доктор медичних наук. В даний час викладає на кафедрі травматології та ортопедії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького та університету фізичної культури ім. Боберського.

Віце-президент ВГО «Українська асоціація Дитячих ортопедів-травматологів”, член міжнародної Європейської асоціації “European Hip Society” і член міжнародної асоціації дитячих ортопедів Близького Сходу (MEPOS – Middle East Pediatric Orthopedic Society), єдиний в Україні член міжнародної асоціації дослідників церебрального паралічу, член редколегії самого рейтингового спеціалізованого українського журналу “Ортопедія, травматологія та протезування” і журналу “Moldavian Journal of pediatric surgery” (Молдова).

Автор 455 наукових робіт, з них 77 – зарубіжні, автор і співавтор 47 патентів України, 2 винаходів. Стаж практичної роботи за фахом – з 1988 року.

Освіта: Одеський медичний інститут ім. М.І. Пирогова за фахом «Лікувальна справа»

Задати питання